Prekių grąžinimas:

Internetinėje parduotuvėje Biopapa prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus prekių grąžinimo sąlygas.

Jeigu pristatyta maisto prekė sugadinta ar kokybė netinkama ir norite ją grąžinti, pakeisti arba yra pristatytos ne visos ar ne tos prekės, kurios buvo užsakytos, prašome ne vėliau kaip per 72 val. nuo prekės pristatymo
kreipkis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 686 15177. Būtinai pridėkite nekokybiško produkto nuotrauką.

Atsakome už savo produktų kokybę, pinigus už grąžintas prekes į banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, pervesime ne vėliau kaip per 3 – 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos.

Nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:
– supakuotos prekės, kurios buvo išpakuotos po pristatymo;
– prekės, kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių.

Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), vartojamųjų savybių ir negali būti naudotos. Jeigu prekė yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, mes turime teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos gali pateikti el. p. [email protected], tel. (8 5) 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje.

 

Pinigų grąžinimo garantija